Nasze usługi

W naszym salonie prowadzimy kompleksowy wachlarz usług fryzjerskich, od podcinania końcówek poprzez modelowanie, koloryzację do przedłużania włosów. Dowiedz się więcej o naszych usługach i pozwól zadbać profesjonalistom o Twoje włosy.

Przedłużanie włosów

Przedłużamy włosy czterema metodami: microringi, keratyna, ultradźwięki, taśmy-kanapki. Dowiedz się która metoda będzie dla Ciebie najlepsza!

Metoda keratynowa: wciąż najpopularniejsza.

To metoda, która wciąż jest najczęściej wybierana przez klientki, a jednocześnie jedna z najstarszych, jeśli chodzi o przedłużanie włosów. Do łączenia włosów używana jest keratyna, będąca jednocześnie naturalnym składnikiem łodygi włosa. Metoda keratynowa nazywana jest także metodą „na ciepło”, ponieważ do przymocowania włosów używa się specjalnej zgrzewarki lub pistoletu z wkładem keratynowym. Doczepiane pasemka są zazwyczaj niewielkie, jeśli chodzi o ich szerokość, dzięki czemu łatwiej je równomiernie rozmieścić. Warto zaznaczyć, że zabieg wykonywany jest w niższej temperaturze niż chociażby prostowanie włosów (zgrzewarka nagrzewa się do ok. 180 stopni Celsjusza, podczas gdy prostownica do ok. 220), dlatego też nie wpłynie negatywnie na kondycję włosów. Metoda keratynowa ma wiele zalet; po pierwsze, jest bardzo trwała, a w dodatku mało widoczna i niezwykle efektywna. Niestety, ma również pewien minus – co 2-3 miesiące należy udać się do salonu w celu obniżenia przedłużonych kosmyków, inaczej staną się widoczne ze względu na naturalny przyrost włosów.

Metoda na mikroringi

Drugą metodą, oferowaną przez wiele salonów fryzjerskich, jest metoda przedłużania na mikroringi. Nazywana bardzo często metodą „na zimno”, nie wymaga używania zgrzewarki, w związku z czym jest dużo bezpieczniejsza dla włosów. Kosmyki doczepia się za pomocą małych, metalowych obrączek, których kolor, rodzaj i rozmiar można dopasować w zależności od rodzaju i struktury włosów klientki. Materiałami najczęściej używanymi do produkcji mikroringów są aluminium, miedź i brąz. Metoda przedłużania włosów za pomocą mikroringów wymaga od fryzjera dużej sprawności. Ogromną zaletą tej metody jest trwałość – od 3 do nawet 4 miesięcy. Warto jednak pamiętać, że na początku mikroringi mogą nieco przeszkadzać – należy się do nich po prostu przyzwyczaić. To metoda polecana kobietom o cienkich i rzadkich włosach.

Metoda ultradźwiękowa

To jedna z najnowocześniejszych metod przedłużania włosów; wykorzystuje się do tego urządzenie, które bazuje na falach energetycznych. To świetne rozwiązanie w przypadku pań o słabych, mocno zniszczonych kosmykach, które wcześniej były poddawane całej serii zabiegów stylizacyjnych. W przypadku tej metody zaskakuje trwałość – efekt przedłużonych włosów utrzymują się nawet do pół roku.

Doczepiane włosy clip-in: fryzura na konkretną okazję

Dobra metoda jeśli przedłużenie włosów ma być jednorazowe; panie, które decydują się na doczepienie włosów za pomocą tego sposobu powinny jednak pamiętać, że osłabia ona kosmyki i powinien być stosowany jedynie raz na jakiś czas. Plusem jest z pewnością szybkość wykonywania zabiegu. Metoda clip- in jest idealna, jeśli czeka nas wesele lub inna ważna uroczystość, na której chcemy pięknie wyglądać.

Przedłużanie włosów: najważniejsze informacje

Kobiety, które chcą cieszyć się długimi, pięknymi włosami, mogą zdecydować się na doczepienie kosmyków. Obecnie jest to coraz popularniejszy zabieg, który pozwala na przedłużenie włosów nawet o 60 cm. Istnieje kilka metod przedłużania włosów; do najbardziej znanych należy keratynowa, na mikroringi, ultradźwiękowa i clip-in.

Metoda keratynowa jest najstarsza spośród wymienionych. Nazywana również metodą „na ciepło” polega na doczepieniu włosów za pomocą zgrzewarki lub pistoletu z wkładem keratynowym. Druga metoda, wykonywana z użyciem mikroringów, jest z kolei nazywana metodą „na zimno”; oznacza to, że przy jej wykonywaniu nie jest potrzebna ani zgrzewarka, ani pistolet. To dobre rozwiązanie dla kobiet o cienkich i słabych włosach, które jednak muszą się przyszykować na to, że przez pewien czas mogą odczuwać dyskomfort związany z noszeniem mikroringów.

Metoda ultradźwiękowa to dość innowacyjny sposób na przedłużenie włosów; do wykonania zabiegu używa się urządzenia, które wykorzystuje fale energetyczne. To najlepsza metoda dla pań, których kosmyki są bardzo zniszczone po poprzednich zabiegach fryzjerskich. Z kolei kobiety, które potrzebują szybkiego przedłużenia włosów ze względu na wyjątkową okazję (ślub, chrzciny) powinny zdecydować się na metodę clip-in.

Coraz więcej kobiet decyduje się na przedłużanie włosów. Cena takiego zabiegu zależy zazwyczaj od ilości i jakości doczepianych pasemek.

Strzyżenie

 • strzyżenie damskie, styling i pielęgnacja – aktualne trendy i techniki
 • strzyżenie męskie
 • strzyżenie dziecięce
 • masaż głowy
 • strzyżenie i kolor jako główne elementy kreowania fryzury
 • magia barw – modne kolory: pasemka
 • balayage
 • farbowanie
 • loki
 • odbudowa włosów – nawilżenie sauna
 • przedłużanie i zagęszczanie włosów
 • keratynowe prostowanie włosów
 • dermabrazja skóry głowy
 • badanie komputerowe skóry głowy

Fryzury damskie